piękne włosy
Uroda

Czemu włosy wypadają?

Długie, lśniące włosy to dla kobiet synonim piękna. Niekiedy ich zapuszczanie trwa bardzo długo, przez co prowadzi do zniecierpliwienia. W efekcie tego pojawia się stres, który działa na niekorzyść. To jeden z powodów, dla których dochodzi do przerzedzania się włosów. Czemu włosy wypadają? Nie tylko ze względu na stres. To tylko jedna z przyczyn. Ich zniwelowaniu może posłużyć Grow Ultra, na który składają się ekstrakty z pożytecznych roślin.

Istnieje założenie, które mówi, że jeżeli cały organizm jest zdrowy, takie same powinny być również włosy. Nie zawsze jest to możliwe. Przeszkodą są np. uwarunkowania genetyczne lub choroby skóry głowy. Czasami wypadanie włosów jest wynikiem złej diety, ogólnym osłabieniem organizmu lub restrykcyjnymi dietami.

Uznaje się również, że normą jest wypadanie włosów w ilości 100 każdego dnia. Jednak większa ich liczba podczas czesania, mycia lub snu wymaga szybkiej interwencji. Przyczynami wypadania włosów poza stresem i złą dietą mogą być uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Te pierwsze to np. szarpanie podczas czesania włosów. Należy obchodzić się z nimi ostrożnie. Lepiej poświęcić na tę czynność więcej czasu, niż wykonać ją na szybko i niedbale. Uszkodzenia mechaniczne to nic innego jak zbyt częste farbowanie włosów, ich rozjaśnianie, czy kręcenie przy użyciu zbyt wysokiej temperatury. Na szczęście istnieje serum Grow Ultra, które potrafi zniwelować dotkliwe skutki.

O problemie nadmiernego wypadania włosów często świadczą początki łupieżu oraz swędzenie skóry głowy. To pierwsze zwiastuny powstającego problemu. Włosy nie zawsze wypadają na całej powierzchni. Nierzadko tworzą się prześwity, miejsca pozbawione włosów w konkretnym miejscu. Cierpi na tym estetyka ogólnego wyglądu człowieka. Wygląd włosów może poprawić Grow Ultra. Problem jest jednak bardziej skomplikowany, gdy chodzi o uwarunkowania genetyczne, niż w przypadku innych przyczyn takich jak: stres, zaburzenia odżywiania, czy brak witamin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *