Dieta niełączenia
Dieta

Dieta niełączenia

Szukając dobrej metody na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów powinniśmy uwzględnić czas odchudzania, efekty uboczne oraz nasze preferencje żywieniowe. Normalnym jest, że osoba która na co dzień nie przepada za jedzeniem mięsa nie powinna stosować diety doktora Kwaśniewskiego, a z kolei ktoś kto nie chce jeść samych warzyw nie powinien katować się metodą wegetariańską.
Na czym polega dieta niełączenia

Optymalnym rozwiązaniem może okazać się dieta niełączenia, jest to dosyć nowatorska metoda, która zmienia nasze dotychczasowe poglądy. Okazuje się, że wpływ na naszą wagę ma nie to ile zjadamy ale to jak łączymy produkty. Niektóre składniki mogą opóźniać procesy trawienia i dlatego też nie powinno się ich jeść w trakcie jednego posiłku.

Dieta niełączenia dzieli wszystkie produkty na trzy grupy. Jest to grupa białkowa, węglowodanowa i neutralna. Jeżeli w trakcie jednego posiłku nie będziemy jedli produktów z grupy białkowej i węglowodanowej to automatycznie zaczniemy chudnąć.

Dieta wyklucza nasze tradycyjne obiady, czyli schabowego z ziemniakami i kapustą, ale stosując metodę niełączenia chudnie w naturalny i zdrowy sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *