szczupła sylwetka
Zdrowie

Głodówka, dieta, suplementy – sposoby na detoksykacje organizmu

Już na początku trzeba zaznaczyć, że głodówka absolutnie nie jest dobrą opcją, dzięki której nasz organizm zostanie oczyszczony i wolny od toksyn oraz pasożytów. Co najwyżej, możemy nabawić się anemii. Dietetycy wskazują także, że nie zawsze wystarcza zmiana nawyków żywieniowych, by przeprowadzić detoks. Odpowiednią dietę zawsze należy wspierać dodatkową suplementacją. W codziennym menu nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić sobie optymalną ilość składników odżywczych o działaniu oczyszczającym.

Większość dietetyków i medyków zaleca połączenie dobrej diety z suplementacją o naturalnym składzie, a więc całkowicie bezpiecznym działaniu. Przykładem dobroczynnego preparatu jest Detosil. W składzie tego suplementu znajdują się jedynie wyciągi roślinne, które wzmagają procesy usuwania zanieczyszczeń i pasożytów, które zbędnie zalegają w organizmie. W każdej tabletce Detosil znajduje się między innymi wyciąg z zielonej herbaty, korzenia lukrecji, ostropestu oraz jagód acai. Tak skomponowany środek działa jednocześnie na kilku poziomach. Nie tylko zwalcza pasożyty i toksyny, ale pozwala też szybko usuwać je z organizmu. Co więcej, substancje zawarte w Detosil wspierają pracę najważniejszych organów układu pokarmowego, w tym wątroby oraz trzustki.

Czy wiesz, że wystarczy tylko miesiąc z Detosil, by przeprowadzić skuteczny detoks organizmu? Producent tego suplementu potwierdza, że środek może być również stosowany dłużej w celach profilaktycznych, jednak nigdy nie należy przekraczać dziennej, zalecanej dawki.
Każdy z nas powinien stawiać na detoksykację kilka razy w roku. Dzięki temu możemy zachować pełne zdrowie, witalność, a nasz organizm zyska odpowiednią odporność. Do tego znikną bóle brzucha, migreny i poprawi się stan skóry, paznokci oraz włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *